סטיילינג אישי: כל התשובות לשאלות שמעניינות אותך

 

  ?איזה שירות סטיילינג מתאים לי

 לנשים וגברים- אני מציעה ארבע אפשרויות סטיילינג לבחירתך

סטילינג מלא – 4 פגישות – פגישת היכרות, ביקור בית, יום קניות מרוכז, חצי יום קניות נוסף להשלמות או פגישת הדרכה לקניות באינטרנט. מחיר: 3100 ש”ח.
סטיילינג ממוקד – 3 פגישות – פגישת היכרות, ביקור בית, יום קניות מרוכז. זו האופציה שרוב הלקוחות החדשות שלי בוחרות בה. מחיר: 2300 ש”ח .
סטיילינג מקוצר – ביקור בית או יום קניות מרוכז. מומלץ בעיקר ללקוחות חוזרות שכבר עברו אצלי סטיילינג ממוקד בעבר, או ללקוחות המעוניינות בסטיילינג ספציפי כגון סטיילינג לאירוע. מחיר: 1400 ש”ח.
פגישת סטיילינג – שיחת בנות של שעה בבית קפה + שעה ביחד בבוטיק על מנת למדוד ולראות איך החוקיות עובדת בשטח. נדבר על טיילינג, על סגנון הלבוש שלך, על גזרות שמתאימות לך…וגם טיפים והמלצות רבות. מחיר: 700 ש”ח

כאמור,  אם זו הפעם הראשונה שאנחנו נפגשות, אני ממליצה על סטיילינג ממוקד. בתהליך זה, במהלך שבועיים אנחנו ניפגש ונכיר לעומק, אני אבקר בביתך, נעבור יחד על ארון הבגדים שלך, נמדוד את הפריטים הקיימים, ננקה את הארון מפריטים מיותרים, נעשה סדר ונערוך רשימה של פריטי הלבוש והאביזרים המשלימים שיש לקנות. ביום נפרד נצא ליום קניות מרוכז, נקנה ביחד פריטים מדויקים וטובים שמתאימים לך. נבנה לך מלתחה חכמה, בה כל פריט לבוש או אביזר מתאים לסגנון האישי שלך ולפריטים האחרים, באופן שכל הפריטים ידברו בשפה משותפת. בנוסף, תקבלי סיכום כתוב ומפורט עם מידע והמלצות על מנת שתוכלי להמשיך את התהליך באופן עצמאי

בסטיילינג המלא תקבלי בנוסף גם פגישת הדרכה לקניות באינטרנט – במהלך השנים צברתי ידע רב על אתרי אופנה מומלצים באינטרנט, מה כדאי לקנות באינטרנט ומה לא, כיצד לקנות נכון בגדים באינטרנט, את הידע הזה אשמח להעביר לך, ובאותה פגישה גם לערוך איתך הזמנות באינטרנט לפריטים שאת צריכה. לחלופין תוכלי לקבל חצי יום קניות מרוכז נוסף, למקרה שיום הקניות הרגיל לא הספיק, או לניצול בעונה הבאה

סטיילינג מקוצר: לפעמים שינוי גדול דורש זמן לעיכול וקבלה. לכן, ניתן להתחיל את השינוי בקצב איטי יותר, בפגישה אחד בלבד, ביום סטיילינג מקוצר. זה תהליך רציני בו מתרכזים בדברים הכי חשבים והאישיים שלך ובצרכים המדויקים שלך כאן ועכשיו. כולל פגישת היכרות +רק יום אחד: לסידור ארון בביתך או ליום קניות מרוכז

פגישת סטיילינג אישי: שיחת בנות של שעה בבית קפה + שעה ביחד בבוטיק על מנת למדוד ולראות איך החוקיות עובדת בשטח. כי חשוב לי שתדעי: מה סגנון הלבוש המתאים בשבילך, איך הארון הבגדים שלך צריך להיראות על מנת להתחיל ליהנות בבוקר, מהם הבגדים שכדאי לך לקנות ע”פ מבנה גופך. וגם, המלצות על חנויות וטיפים אישיים שיעזרו לך בחיים האופנתיים.

 

  ?האם סטיילינג אישי מתאים לכל גיל

כן, לאורך העשור האחרון בו אני עושה סטיילינג עברו אצלי לקוחות נשים וגברים מגיל 15 ועד 75. תהליך סטיילינג אישי מתאים לכל אישה או גבר המחפשים שינוי חיצוני שיוכל להניע תהליכים חשובים יותר בחיים האישיים.

    ?כמה זמן לוקח לעשות סטיילינג

כשמדברים על תהליך סטיילינג הממוקד – האופציה הפופולרית ביותר – מדובר על חצי שעה לפגישת היכרות, בין 3-2 שעות ביקור בבית הלקוחה ו-4 שעות ביום הקניות בתל אביב. בדרך כלל, המפגשים נערכים במהלך שבועיים מרוכזים. התאריכים נסגרים עבור כל לקוחה מראש ובתיאום.
סטיילינג מלא – כולל בנוסף לסטיילינג הממוקד עוד חצי יום קניות או פגישת הדרכה לקניות באינטרנט בת שעתיים.
סטיילינג מקוצר – כאמור, הוא יום קניות בן 4 שעות או ביקור בית.

 ?איפה עושים קניות

יום קניות מרוכז עושים רק בתל אביב. אני מכירה מגוון רחב של חנויות אך אני בוחרת מראש רק את החנויות המתאימות והרלוונטיות בשבילך על פי התקציב, הסגנון, הפריטים שחסרים לך בארון והלייף סטייל שלך. לקראת יום הקניות המרוכז אני עוברת בחנויות ומתעדכנת שיש במלאי פריטים שאני מעריכה שיתאימו לך מפני שחשוב לי שתנצלי את זמנך באופן אופטימלי

  ?האם אני מגיעה לעיר של הלקות

לרוב אני מבקרת בבתי לקוחות באזור המרכז , אך עם היערכות מתאימה מראש אוכל להגיע לביתך בכל מקום בארץ.

 ?מה התקציב ליום קניות מרוכזות

אני מסוגלת לעבוד עם כל תקציב אך מניסיוני, עדיף שיהיה תקציב מספיק גדול לחמישה פריטים איכותיים לפחות. תקציב של 4000 ש”ח הוא המינימום ההכרחי להתחיל בתהליך של שינוי. סטיילינג הוא תהליך מקיף וכולל, ולכן כדאי לקנות גם אביזרים ואיפור על מנת להשלים את הקומפוזיציה. קניית בגדים בלבד בדרך כלל לא תספיק.

 ?האם אפשר לראות עבודות שלי

סטיילינג אישי הוא תחום פרטי ואישי. אני מבינה את החשיבות לראות עבודות קודמות שלי, אך הפרטיות של לקוחותיי חשובה לי יותר ולכן אני לא חושפת תמונות של הלקוחות. לשם כך אני מזמינה אותך לפגישת היכרות בה תוכלי להתרשם ממני ולהכיר אותי, לראות אם יש לך חיבור אליי ולגישה שלי, ואם מתאים לך להתחיל איתי את התהליך. ובכל זאת, טעימה קטנה:

לפני♥

אחרי♥

מהו סגנון הלבוש האישי שלי ?

הרבה לקוחות מתעניינות מהו סגנון הלבוש האישי שלי. ואכן יש לי סגנון לבוש אישי מאד מוגדר שגיבשתי לי במהלך השנים. אני מבינה את הסקרנות אך לפני שאגלה לכם מהו הסגנון שלי… חשוב לי לציין שהסגנון האישי שלי לא משפיע על בחירותי לגביך. בתהליך הסטיילינג, השאלה החשובה היא מהו הסגנון שלך, מה מתאים לך, מה נוח לך, מה יפה עליך. אני מומחית בבחירת בגדים ואביזרים, לא משנה אם מדובר בבגדים שאני הייתי לובשת בעצמי. ואחרי ההקדמה הזאת – הסגנון האישי שלי הוא בייסיק עם טוויסט. בארון שלי תמצאו הרבה מאוד טי שירטס, חולצות אוברסייז, מלא ג’ינסים (טובים), מכנסיים מחוייטים מבד נוזלי, ז’קטים (בלייזר, טרנץ’, ג’ינס, עור), מגפונים וסנדלים. זו אני, וכאמור זה לא יפריע לי לבחור עבורך בגדים דווקא בסגנון רומנטי או אקלקטי אם זה מה שנראה שמתאים לך. אני לשירותך, עם הניסיון והעין החדה.

שלחו לי הודעה