בחזרה לחיים (שוב) : סטיילינג אישי חדש לתקופת קורונה

היום מתחילות ההקלות של הסגר ואנחנו שוב נושמות לרווחה, לפחות עד הסבב הבא. במשך חודש וחצי החנויות היו סגורות לגמרי, הרבה סחורה נתקעה בנמלים, לא יכולתי לצאת לקניות עם לקוחות,  ולקוחות רבות המתינו לי בסבלנות ב”הולד” תמידי, בתקווה לחזור לחיים הנורמטיביים. גם אני נאלצת לשנות ולהתאים את המקצוע שלי למציאות החדשה.

למרות המצב,  סטיילינג אישי עדיין יכול להיות כלי משמעותי להתפתחות ולהעצמה אישית. עכשיו כשהסגר ההדוק מאחורינו, אנחנו שוב חוזרות לעבוד, חוזרות לקנות קפה בחוץ, יכולות סוף סוף לבקר קצת משפחה וחברים מחוץ לעיר, לשבת בכיכרות בחופשיות ולראות קצת שמש, לבקר אצל הספר, והמושג “משפחה גרעינית” חוזר להיות רחב יותר

מתוך הבנה של המציאות החדשה, פתאום חשבתי שהמגבלות שמאלצות חנויות לקבוע מפגשים אחד על אחד עם הלקוחות, הן הזדמנות מצוינת לשירות וי איי פי, אחת על אחת, לבד בחנות, באיננטימיות וברוגע. דווקא המגבלה הזו יוצרת הזדמנות למדוד בגדים בלי לחץ, בלי תור בתאי המדידה, ועם קשב מלא של בעלת החנות. . שירות הסטיילינג חדש שלי כולל: שיחת היכרות בטלפון, שליחת שיעורי בית במייל, אני אקבע לנו פגישות אישיות בחנויות אופנה מובחרות ונפגש לשלוש שעות של סטיילינג אישי בחנויות שנקבעו מראש.

!גם המחיר מיוחד

העלות: 950 ש”ח במקום 1400 ש”ח בשגרה.

החבילה מתאימה בעיקר לנשים מעל גיל 35, שמעדיפות לקנות איכותי, מדויק ומיוחד.

תקציב מינימלי דרוש לקניות : 4000 ש”ח.

!בואי ניפגש 

 

סטיילינג אישי