תופעות פוסט קורונה 4: סטיילינג אישי לפגישות עסקיות בזום

פגישות

בחצי שנה האחרונה אנו חווים משהו חדש שמשפיע על כל תחומי החיים. מסיכות הפכו להיות חלק אינטגרלי של החיים שלנו, המרחב הציבורי השתנה, רוב האנשים עובדים מהבית ומנסים לשלב משפחה ועבודה אינטנסיבית סביב השעון כל השבוע. לשמחתי, אני עדיין עובדת בשטח, רוב הלקוחות מוכנים להיפגש פנים  מול פנים ולא פוחדים לשתות קפה בחוץ. חייבת להודות שלי אישית קשה מאוד עם עבודה מהבית. אני לא מוכנה לוותר על החיים בחוץ, להתלבש בבוקר,  לפגוש לקוחות או לעשות סטיילינג בחנויות יפות בתל אביב. למרות הקורונה, למרות החום, למרות העומס, למרות האי ודאות…אני מנסה להתמודד עם המצב כל יום מחדש.

אבל אני גם יודעת, שהרבה אנשים נאלצים לעבוד מהבית ולהשתתף בפגישות זום רבות, והתחלתי לחשוב: מה בדיוק אנשים לובשים לפגישות אלו? האם העובדה שאת עובדת מהבית נותנת לך פטור מדרס-קוד מסוים או סטיילינג יפה? האם את משתתפת בפגישות כאשר את לא מאופרת, בטרנינג, לא מסורקת ולא מטופחת? ואם כן: מדוע? אם בן אדם מכבד את עצמו ומצפה שאחרים יכבדו אותו, הוא חייב לשדר רצינות ומקצוענות, גם אם הוא בבית, גם אם הילדים בסביבה, גם אם בפגישה משתתפים אנשים מוכרים, גם אם הוא בלחץ ומתקשה להסתגל לשגרה החדשה. אנחנו חייבים לבנות לעצמנו שגרה בתוך הבלגן הנוכחי, לקחת פיקוד איפה שאפשר ולעשות סדר בחיים האישיים.

ישנם דברים רבים שניתן לעשות על מנת להבליט את היופי שלך גם בפגישות מנוכרות דרך המחשב. את חייבת לקחת בחשבון שרק הפנים והפלג גוף עליון שלך חשוף במצלמה. צבעוניות, שיער מסודר, איפור בייסיק יפה, אביזרים ומחשופים הם שחקנים ראשיים בפגישות זום. ואת חייבת לזכור זאת ולעבוד בהתאם.

אני מזמינה אותך להיפגש, בואי נלמד לעשות את זה נכון עם קפה ביד. בואי נקנה פריטים המתאימים לתקופה הנוכחית, בואי לקבל טיפים שיעזרו לך להתמודד עם עבודה מהבית ובואי נעשה יום כיף ביחד, מגיע לך

*פגישה של שעתיים

*העלות: 700 ש”ח