תופעות פוסט קורונה 2: כל הבעלים קונים לנשים האהובות סטיילינג אישי במתנה

כבר שלושה שבועות שאני עובדת על בסיס יום יומי עם נשים מקסימות שהבעלים שלהן קנו להן במתנה ליווי של סטייליסטית אישית לסידור ארון וקניות מרוכזות. בתקופה רגילה ישנם בעלים (ומעט נשים) שקונים לבנות / בני זוג סטיילינג אישי כמתנת יום הולדת. עכשיו, מאז שנפתחו החנויות במאי, 95% מהלקוחות פוסט קורונה שלי הן נשים שקיבלו מתנה מבעליהן. זו באמת תופעה מעניינת. משהו קרה שם, בחודשיים של הסגר. אולי הסגר והחיים בתוך הבית יחד עשו גם משהו טוב. בעיקר בהקשבה ובראייה של האחר.

חודשיים של ההסגר ופיג’מות כל היום, נתנו מקום לתלונות על הקושי הכללי בבחירת בגדים בבוקר, על חוסר בגדים למרות שהארון מלא בהם, תסכול בזמן בחירת בגדים ותחושת סלידה בקניות בחנויות…אני חושבת שתקופת הקורונה איפשרה מקום לכאב הזה גם. נשים בשנות ה30 של חייהן, מרגישות לעתים אבודות בארון הבגדים שלהן. בתקופת הסגר, היה לנו זמן לעשות “נסטינג”, לנקות ולסדר את הבית, לעשות סדר בארון ולקחת פיקוד על כל מה שרק היה אפשרי, כי בחוץ לא יכולנו לעשות זאת. חוסר השליטה בשגרה גרם להרבה נשים לעשות רוויזיה על חייהן ועל הארון שלהן. אכן, לרובן אין מה ללבוש. זה נכון, זו לא אשלייה. את לא משוגעת ואת לא היחידה. תמיד מפליא אותי לגלות כמה דומים “הארונות” של כולן. אותם בגדים, אותה צבעוניות, אותם בדים זולים ואותה אקלקטיות.

האמת היא שאין בארץ הרבה חנויות טובות שמתאימות לנשים עכשוויות שרוצות להתלבש באופן מתוחכם אך נוח, שרוצות בגדים רב פעמיים הניתנים לכיבוס בלי פחד, נשים שרוצות לעלות ברמה ולהרגיש הכי טוב שהן יכולות. מעטות הנשים שאחרי לידות יודעות להיות מעודכנות, יודעות להתלבש לגוף החדש שלהן, שיודעות היכן לקנות ויודעות מה מתאים להן באמת. אם בגיל 20 לא ידעת להתלבש, בגיל 35 המצב יהיה רע בלשון המעטה. וזה בסדר! בשביל זה יש אנשי מקצוע שיכולים לעזור לך להבין מה טוב לך ומה לא, איפה לקנות, מה לקנות, באיזו תדירות לקנות, מה זה אביזר טוב, מתי לשלב טרנד, איזה טרנד, מה קורה עם השיער שלך, עם האיפור , עם הטיפוח עור שלך. סטיילינג זה תהליך כוללני. רק בגדים – זה לא מספיק.

גברים יקרים, יום הולדת הוא הזדמנות נהדרת להעניק מתנה מיוחדת ומקורית לאהובתך, אתה נותן לאשתך אפשרות לעשות מהפך בעזרת סטייליסטית מקצועית, אתה מעניק לה אפשרות לרענן את ההופעה, לשדרג את הדימוי העצמי, להוציא מעצמה את מלוא היופי שאתה יודע שקיים בה ובעיקר לגרום לה אושר. אין יותר טוב מזה. אני מאמינה שסטיילינג אישי הוא כלי חיוני ונהדר המניע תהליכים אחרים בחיים. הוא נותן “פוש” הכרחי לקידום אישי בתחומים השונים. סטיילינג אישי זו המתנה המשולמת לשינוי מהותי בחיים ולתחילת שנה (ותקופה) חדשה

.