.

סטיילינג אישי במתנה

יום הולדת הוא הזדמנות מושלמת להעניק למישהו או מישהי קרובים ואהובים את האפשרות לעשות מהפך בעזרת סטייליסטית מקצועית. תנו לאיש היקר שלכם, או לאישה האהובה את הזכות לרענן את התדמית, לשדרג את הדימוי העצמי, ולהוציא מעצמם את מלוא היופי שאתם יודעים שקיים בהם.
ניתן לבחור בין שני מוצרים:

שובר מתנה לסטיילינג ממוקד (שלוש פגישות) – 2300 ש”ח

שובר מתנה לסטיילינג מקוצר (פגישת היכרות +פגישה אחת) – 1400 ש”ח

קנייה עם סטייליסטית חוסכת לך כסף…

נכון שצריך תקציב התחלתי לקניות ונכון שהשירות נראה לא זול, אך חשבו: כמה בגדים שוכבים אצלכם בארון שנים ולא לבשתם אותם אפילו פעם אחת? כמה מהבגדים שלכם באמת שימושיים ורלוונטיים לכם? כמה כסף הייתם חוסכים אם הייתן עושות קנייה נכונה פעמיים בשנה? מלתחה טובה בונים מאפס והיא כוללת אך ורק פריטים שמתאימים לך בגזרה, במידה, בצבע, ללייף סטייל ולסגנון שלך. לא פחות חשוב שהבגדים יתאימו אחד לשני, ויאפשרו ליצור מגוון רחב של שילובים ביניהם. אני לא ממליצה לאמץ טרנדים עונתיים אם אין לך בסיס טוב לאימוץ הטרנד הזה. בשורה התחתונה, קנייה מקצועית ומרוכזת עם סטייליסטית אישית חוסכת מאות ואף אלפי שקלים בראייה שנתית.

חשוב שתדעו: 

הלקוחות שלי מקבלים הנחות בחנויות ללא קשר לתקופת הסיילים…עד 40%! ההשקעה שלך בשירות סטיילינג חוזרת אליך דרך ההנחות.

לקוחות חוזרים מקבלים אצלי 10% הנחה על מחירון שירותי הסטיילינג. רוב הלקוחות שלי חוזרים אליי שוב ושוב לקניות מרוכזות בתחילת כל עונה או כל שנה (פעם-פעמיים בשנה) כי מהר מאוד הם מבינים כמה משתלם הוא יום קניות מרוכזות איתי וכמה זה חסכוני בטווח ארוך

הלקוחות שלי, הגיעו אלי מסיבות שונות. אך כולם כאחד חיפשו שינוי פנימי וחיצוני. אני מאמינה שסטיילינג אישי הוא כלי חיוני ונהדר על מנת להניע תהליכים אחרים בחיים, שנותן “פוש” הכרחי לקידום אישי בתחומים השונים.
תעשו את זה חכם!

 ביטול הרכישה: ימי סטיילינג או שובר מתנה – ניתן לבטל את הקנייה עד 14 יום ממועד הרכישה ולא פחות מ 14 יום לפני מועד האירוע. במקרה של ביטול, סכום הרכישה יוחזר לאמצעי התשלום שבאמצעותו בוצעה הרכישה.

תתקשרו או תשלחו מייל לבירורים
על מחירים ואופציות לסטיילינג אישי
טלפון: 052-2870252
paulitala@gmail.com

 

 

שלחו לי הודעה