מה כדאי לקנות לקיץ הנוכחי ב50 % הנחה

תקופת הסיילים של הקיץ התחילה ולמזלנו, הסחורה בחנויות רבה וטובה. זו תקופת נהדרת לצאת לקניות מרוכזות, על מנת לבנות מלתחה מעולה שתשרת אותך גם בקיץ הנוכחי וגם בחורף הקרוב.

מלתחה מעולה כוללת הרבה פרטי בייסיק ומעט פרטי אופנה. רוב האנשים, לא באמת יודעים מה מתאים להם, מה הן הגזרות המעודכנות, מה מתאים למבנה גוף שלהם, מה הצבעוניות הטובה בשבילם, מה הם הטרנדים העונתיים, איך קוראים לסגנון שהם אוהבים. וזה בסדר, לא אמורים לדעת את זה. אבל המוטיב שחוזר על עצמו בסביבות גיל 30, זה העובדה שיש משהו לא פתור. מה שהיה יפה פעם לא ממש מתאים עכשיו. הגוף משתנה, השיער משתנה, הלייף סטייל משתנה, הצרכים משתנים. לפעמים זה מבלבל, לפעמים זה מתסכל, לפעמים זה מקשה. סטיילינג הוא תהליך כוללני, שלא קשור רק לבגדים. הפן הטיפולי של התהליך הוא חשוב, יש משהו משחרר בלעשות סדר בארון, בלזרוק בגדים ישנים, בלעשות סדר בבית ובמוח.

כשיוצאים לקניות מרוכזות עם איש מקצוע, עם רשימה מדויקת, תקציב מוגדר ומטרה ברורה, זה מקל ומשחרר. כשמודדים בגדים חדשים וטובים, מיד רואים מה שרצית לראות בבית ולא הצלחת, את האני בשיאו, את הגוף במיטבו, את הקומפוזיציה שעובדת כמו קסם. זו נוסחה שחייבים ללמוד אותה ולזה, חייבים מורה שתלמד את הכללים ואת החוקיות. אני מאמינה שסטיילינג אישי הוא כלי נהדר על מנת להחזיר את השליטה העצמית לחיים ולגלות את האני החדש, המתאים לכאן ועכשיו שלך.

מה כדאי לקנות עכשיו בסייל

טי שרט לבן

 

קניות בתקופת הסייל : קיץ 2019 1 קניות בתקופת הסייל

 

חצאית

קניות בתקופת הסייל : קיץ 2019 2 קניות בתקופת הסייל

סנדלים

קניות בתקופת הסייל : קיץ 2019 3 קניות בתקופת הסייל

ג’ינס בהיר

קניות בתקופת הסייל : קיץ 2019 4 קניות בתקופת הסייל

 

שורטס

קניות בתקופת הסייל : קיץ 2019 5 קניות בתקופת הסייל

מכנסיים לבנים

קניות בתקופת הסייל : קיץ 2019 6 קניות בתקופת הסייל

שמלה קיצית

קניות בתקופת הסייל : קיץ 2019 7 קניות בתקופת הסייל