טרנדים וסטיילינג לגברים – קיץ 2019

חייבת להודות שחצי מהלקוחות שלי בשנה אחרונה היו גברים. משהו קורה במודעות ובתודעה של הגברים בישראל. יש לי הרגשה שזה קשור לגיל 40...לפעמים זו העובדה שהילדים גדלו ויש לך יותר זמן לעצמך. לפעמים כי בא לך להתחיל פרק ב’ בחייך וזה מרגש ואתה רוצה להיות הגרסה הכי טובה של עצמך. לפעמים כי פשוט אתה מבין שחבל על כל הספורט שאתה עושה אם הבגדים שאתה לובש לא מעודכנים או בגזרה לא מתאימה. לפעמים כי אתה מבין שזכותך להיראות ולהרגיש טוב, למשוך תשומת לב, להיות אקטיבי ולקחת סיכונים…אני בעד.

לגברים ישראלים התנהלות מיוחדת בכל מה שקשור לאופנה, במיוחד בקיץ. ברפרטואר האקלקטי ניתן למצוא סנדלים מגומי, סניקרס עם גרביים לבנים גבוהים, שורטים וברמודות גדולים וארוכים, חולצות קצרות עם לוגו מרשתות מקומיות או מעצבים אמריקאים, צבעוניות משונה, בדים זולים, טוניקות מלייקרה צמודות וסקיני ג’ינס שלא היו מבייש פנקיסט בשנות ה70. הנוף הגברי הישראלי די משונה, בעיקר בקיץ ולא מאוד אטרקטיבי לצערי. לפני שאתה יוצא לסיבוב קניות לקיץ מומלץ לנקות את הארון מכל הבגדים שלא לבשת שנים ולזרוק את כל הבגדים הדהויים והנעליים הישנות שלבשת בקיץ האחרון. רק לאחר שהארון נקי, אתה יכול לצאת לסיבוב קניות עם רשימה ברורה ומוגדרת ועין מקצועית שתעזור לך לבנות מלתחה בייסיק טובה שתשמש אותך במשך שנים. כמובן, אפשר גם לאמץ טרנד אחד או שניים שישדרגו את ההופעה.

חשוב לזכור, כשגבר מתלבש בצורה מעודכנת, נכונה, מתאימה למבנה הגוף, כשהצבעוניות מלווה את ההופעה, כשהקומפוזיציה עובדת, אתה בולט, אתה מושך תשומת לב ללא מאמץ, אתה משדר ביטחון עצמי ונוחות פנימית, וזה מורגש. קוליות זה “סטייט אוף מיינד”, היכולת להישאר רגוע, גם במצבים לחוצים. החיים הדינמיים מייצרים לחץ אין סופי ולנו נותר רק לנסות להתמודד בדרך טובה, מחושבת ומאוזנת. צריך לזכור, גם דרך הלבוש האישי אנחנו מאזנים את העולם הפנימי שלנו ויכולים להגיע לרגעי אושר…בעקיפין. סטיילינג זה לא רק בגדים, זה תהליך הרבה יותר מורכב ועמוק מזה.

 

הטרנדים לגברים האהובים עלי לקיץ 2019

ג’ינס בהיר מאוד

 

מכנסיים מחויטים אך האורך עד הקרסול

 

 

חליפות קיציות מפשתן

 

Sage צבע

 

סנדלים לטרקים עכשוויים 

 

חולצות מכופתרות אלטרנטיביות

 

טוטל לוק בז

חולצות מכופתרות עם הדפסים על טי שרט לבן

מוקסין מעור ארוג בצבע חום