בחזרה למקורות – סטיילינג אישי

ככל שהעולם מוחצן, צעקני, מהיר ומורכב, אני יותר ויותר חוזרת לבייסיק.  גם בלבוש…הטעם שלי מתחדד ואין אופציות רבות מדי. אני יודעת מה אני רוצה  לשדר, מה אני רוצה להרגיש: אני רוצה להרגיש בנוח, אני לא רוצה לזייף, לרצות, להיכנס לנישה המסויימת כי אני אמורה לעשות זאת ומצפים ממני…כסטייליסטית, כאמא, כאישה בוגרת נגיד (גם אם במוח שלי עדיין לא עברתי את גיל השלושים).

לעולם לא הייתי באמת שייכת לנישה מסוימת: לא בבית ספר כי לא הייתי חלק משום קבוצה מוגדרת, לא בארץ בה נולדתי כי מעולם לא הרגשתי בה שייכת, לא בישראל כי הרי אני לנצח אהיה עולה חדשה לשעבר ואולי גם לא במקצוע הזה כי אני למשל, מאמינה במעט בגדים איכותיים, אוהבת רמזים ולא שחצנות, אוהבת אמירות אישיות, כוח בשקט, פשטות מתוחכמת וכד’. הפקות אופנה ,לדעתי, הן קרקס אחד גדול, טיפה דבילי ומלאות בחשיבות עצמית. אני אוהבת דברים שעובדים בעולם האמיתי, אני אוהבת אסתטיקה ויזואלית וחושנית, אני אוהבת אמנות פר סה, ללא זכר לאמן המבצע. אני רוצה להלביש נשים אמיתיות ולעזור להן להיראות טוב ומעודכן. כי יש לי את הכלים, כי אני יודעת איך וכי זה פשוט חשוב לכל אחת ולנוף העירוני. יש דרך אחת לבנות מלתחה טובה והכל מתחיל מהבייסיקס. אם היסודות חזקים וטובים, הכיוון מעלה הוא טבעי.

סטיילינג אישי - Back to Basics 1 סטיילינג אישי

אני אוהבת דברים קוליים, אנשים קוליים, חברות קוליות, בגדים קולים. מושג ילדותי אולי אבל לא באמת.  בן אדם קול זה מישהו שנשאר רגוע במצבי לחץ, שזורם בטבעיות,  שלא נשאר אדיש לחיים. עם הזמן, נוטים לאבד את הדרך או את התשוקה לחיים עקב המורכבות והלחץ שבהם…וחבל. כי לשתות הפוך בתשע בבוקר בתל אביב כשגשם בחוץ, קר ואפור (ואנחנו בפאקינג מזרח התיכון!) זה פאקינג קול.

סטיילינג אישי - Back to Basics 2 סטיילינג אישי

כי לשמוע מוסיקה בפול ווליום בדרך לעבודה זה ממש קול, כי לצאת עם חברות בערב באמצע השבוע זה ממש כיף וקול, כי הופעות חיות בחו”ל הן “מאסט” על מנת להרגיש את הקולנס, כי לראות סרט טוב עם הבת שלך זה ממש מהנה וקול…כי ללבוש ג’ינס מדהים וטי שרט לבנה ששמרת עשרים שנה ועכשיו היא וינטג’ (ואת זה את לא ידעת וזה ממש קול) זה מגניב … בואו נחזור לבייסיקס! כי גם אם יש לך דרס קוד בעבודה, זה לא אומר שאת חייבת ללבוש מכנסיים שחורים מחנות סוג ב’ וחולצה לבנה מכופתרת (וממש לא קולית) מזארה. תשכחי מזה. יש דרך אחרת, ומגיע לך!

סטיילינג אישי - Back to Basics 3 סטיילינג אישי

סטיילינג זה מסע לשורשים או למשהו חדש מתוחכם יותר. זה תהליך שמניע תהליכים אחרים. זה שינוי קונצספטואלי של הדימוי העצמי שלך. אין לך מושג איך פשוט, טוב ואיכותי יכול להיראות עליך…

לא יודעת למה, אבל אני די בטוחה שדיאן קרוגר היא בן אדם ממש קול

סטיילינג אישי - Back to Basics 4 סטיילינג אישי

וגם השיר הזה הוא מגניב…