סטיילינג אישי לנשים,סטיילינג לנשים

שירות סטיילינג אישי לנשים : 4 אפשרויות לנשים אופנתיות

סטיילינג ממוקד לנשים

רוב הלקוחות החדשות בוחרות בסטיילינג הממוקד בשלוש פגישות מפני שהוא חיוני על מנת להשיג שינוי משמעותי פנימי וחיצוני:
פגישה ראשונה: בפגישת היכרות בבית קפה נעים, נדבר ונכיר. חשוב לי לדעת מי את, למה פנית לסטיילינג אישי דווקא עכשיו, מה סגנון החיים שלך, מה את אוהבת לעשות, מה את אוהבת ללבוש, מה חסר לך ובעיקר, איך אני יכולה לעזור לך להרגיש שלמה עם עצמך. זו שיחה חשובה ואינטימית, צעד קטן וראשוני שייקח אותנו לשינוי גדול ועוצמתי. פגישה שנייה: הפגישה הבאה תיערך בביתך. ביחד נמדוד את כל הארון. כן! גם את הפריטים האלה שקבורים שם שנים עמוק מאחורה. אין דרך לברוח מזה… נחלק את הארון לארבע קבוצות… הפתעה! בסוף היום, תישארי עם ארון נקי ומסודר, ועם רשימת קניות טובה ומדויקת של פריטי חובה החסרים לך בארון. פגישה שלישית: הפגישה השלישית מוקדשת לקניות. ביום מרוכז ואפקטיבי, בלי בזבוזי זמן, אקח אותך רק לחנויות שבחרתי בקפידה בשבילך לפי הצרכים שלך, כפי שהגדרנו אותם בפגישות הקודמות. אני נוהגת לעשות עבודת הכנה, לעבור בחנויות הרלוונטיות לפני יום הקניות שלנו כדי לראות שאכן יש פריטים שיהיו לך רלוונטים. ביום זה כל שאת צריכה הוא להביא בגדים נוחים, לבנים מתאימים והרבה מצב רוח טוב למדידות וקניות. אל דאגה ואל פחד! זה יום כיף אחד גדול והתוצאות מדהימות. בנוסף, תקבלי ייעוץ לגבי שיער, איפור וגם טיפים לאימוץ טרנדים והמלצות לעדכון המראה והמלתחה

מחיר: 2300 ש”ח

סטיילינג מלא לנשים

כולל בנוסף לפגישות הנ”ל, פגישה נוספת של 3 שעות בה אלמד אותך לעשות קניות באינטרנט. בפגישה, נעשה קניות אונליין באתרים נבחרים ע”פ הצרכים והסגנון האישי שלך, תקבלי הסבר מעמיק ולמידת התהליך. הערך המוסף של התהליך חשוב לי כמו התהליך עצמו. אני רוצה שתלמדי לעשות קניות נכונות לבד; שתדעי באילו תקופות הכי טוב לקנות; באילו אתרים שלא שמעת עליהם מעולם תמצאי פריטים יפים ושימושיים, כיצד להחזיר מה שלא מתאים ולהישאר רק עם מה שטוב לך; שלא תפחדי ממושגים כמו איביי ופייפל ושתלמדי איך ניתן להוזיל באופן משמעותי את מחיר הקניות, מבלי להתפשר על איכות ותחכום. מזמינה אותך להיות חלק מהעולם העכשווי ולקנות בניו יורק או בלונדון עם סטייליסטית אישית צמודה מבלי לצאת מהבית.

מחיר: 3100 ש”ח

סטיילינג מקוצר לנשים

לפעמים שינוי גדול דורש זמן לעיכול וקבלה. לכן, ניתן להתחיל את השינוי בקצב איטי יותר, בפגישה אחד בלבד, ביום סטיילינג מקוצר. זה תהליך רציני בו מתרכזים בדברים הכי חשובים והאישיים שלך ובצרכים המדויקים שלך כאן ועכשיו. כולל פגישת היכרות + יום אחד לקניות מרוכזות בתל אביב.

מחיר: 1400 ש”ח

 פגישת סטיילינג אישי לנשים

שיחת בנות של שעה בבית קפה + שעה ביחד בבוטיק על מנת למדוד ולראות איך החוקיות עובדת בשטח. כי חשוב לי שתדעי: מה סגנון הלבוש המתאים בשבילך, איך הארון הבגדים שלך צריך להיראות על מנת להתחיל ליהנות בבוקר, מהם הבגדים שכדאי לך לקנות ע”פ מבנה גופך. וגם, המלצות על חנויות וטיפים אישיים שיעזרו לך בחיים האופנתיים.

מחיר: 700 ש”ח

*סטיילינג אישי מחוץ לתל אביב – תוספת תשלום של 150 ש”ח

תתקשרו או תשלחו מייל לבירורים
על מחירים ואופציות לסטיילינג אישי
טלפון: 052-2870252
paulitala@gmail.com

 

 

שלחו לי הודעה