סטיילינג אישי לגברים,סטיילינג לגברים,סטיילינג לגברים גבוהים,סטיילינג לגברים נמוכים

 ?למה סטיילינג אישי לגברים

כי ג’ינס בהיר עם סנדלים תנ”כיים הם כבר לא היו באופנה מאז תקופת התנ”כ. כי מכנסי ברמודה עם גרביים לא מחמיאים לאף אחד. כי להתחתן בחליפה בהירה זה פשע, אלא אם כן החתונה מתרחשת באחוזה בכפר אנגלי בצהריים. כי גופייה בקיץ זה לא לכבד את עצמך ואת הסובבים אותך. כי אופנה היא בשביל כולם, לא רק לגברים שאוהבים אסתטיקה. כי להתלבש נכון ומעודכן, זה חשוב בעולם העסקים ובחיים האישיים.

למה שלא תלמד להתלבש ביחס לגוף שלך? למה שלא תלמד מה הולך היום ומה “פסה” מזמן? למה שלא תשקיע ביום קניות מרוכז בו תקבל הנחות ותעשה וי על הקניות העונתיות? למה שלא אעזור לך בסיוט הגדול שלך: קניית בגדים? למה לא לבנות מלתחה חכמה, בה כל פריט יהיה רלוונטי עבורך ולא תתלבט אף פעם? למה שלא תדע בדיוק מה ללבוש לפגישת עסקים עם לקוחות חדשים, ליום עבודה במשרד, לפגישת עסקים בחו”ל, ליציאה קלילה לבר שכונתי, לאירוע חשוב? כדאי לדעת את החוקיות, להכיר את המציאות ולהודות שגם אתה חייב להיות מעודכן על מנת להתקדם.

למרבית הגברים אין סגנון מוגדר, הלבוש הוא הכלאה בין סגנונות ישנים ומשונים. שילוב של ג’ינס כהה, חולצת טי שרט לבנה, חולצה מכופתרת ומעיל יכול להביא לתוצאות מדהימות או מדכאות ביותר. הכל תלוי בגזרה, בגוון, בבד, ובאביזר מפתיע. גברים שיודעים להתלבש, שיודעים להוסיף פריט עדכני למראה הכי בייסיק, שמשקיעים קצת במראה החיצוני ושיודעים איפה לקנות, הם גברים שמכבדים את עצמם וחשוב להם לחיות בהווה, בחברה מודרנית ולהיות חלק מתהליכים עכשוויים.

לענייננו, מה אתה צריך לעשות? שיחת טלפון קצרה על מנת לבחור ביחד מהי הדרך הכי נכונה לעבודה משותפת.

:שירותי סטיילינג לגברים

סטיילינג ממוקד
רוב הלקוחות החדשים בוחרים בסטיילינג הממוקד בשלוש פגישות מפני שהוא חיוני על מנת להשיג שינוי משמעותי פנימי וחיצוני.
פגישה ראשונה: בפגישת היכרות בבית קפה נעים, נדבר ונכיר. חשוב לי לדעת מי אתה, למה פנית לסטיילינג אישי דווקא עכשיו, מה סגנון החיים שלך, מה אתה אוהב לעשות, מה את האוהב ללבוש, מה חסר לך ובעיקר, איך אני יכולה לעזור לך להרגיש שלם עם עצמך. זו שיחה חשובה ואינטימית, צעד קטן וראשוני שייקח אותנו לשינוי גדול ועוצמתי.

פגישה שנייה: הפגישה הבאה תיערך בביתך. ביחד נמדוד את כל הארון, גם גם את הפריטים האלה שקבורים שם שנים עמוק מאחורה. בסוף היום, תישאר עם ארון נקי ומסודר, ועם רשימת קניות טובה ומדויקת של פריטי חובה החסרים לך בארון.

פגישה שלישית: הפגישה השלישית מוקדשת לקניות. ביום מרוכז ואפקטיבי, בלי בזבוזי זמן, אקח אותך רק לחנויות שבחרתי בקפידה בשבילך לפי הצרכים שלך, כפי שהגדרנו אותם בפגישות הקודמות. אני נוהגת לעשות עבודת הכנה, לעבור בחנויות הרלוונטיות לפני יום הקניות שלנו כדי לראות שאכן יש פריטים שיהיו לך רלוונטיים. ביום זה כל שאתה צריך הוא להביא בגדים נוחים ומצב רוח טוב למדידות וקניות. אל דאגה ואל פחד! זה יום כיף אחד גדול והתוצאות מדהימות.

מחיר: 2300 ש”ח

סטיילינג אישי לגברים מקוצר 

לפעמים שינוי גדול דורש זמן לעיכול וקבלה. לכן, ניתן להתחיל את השינוי בקצב איטי יותר, בפגישה אחד בלבד, ביום סטיילינג מקוצר. זה תהליך רציני בו מתרכזים בדברים הכי חשובים והאישיים שלך ובצרכים המדויקים שלך כאן ועכשיו. כולל פדישת היכרות בתל אביב ויום אחד לקניות מרוכזות בתל אביב.

מחיר: 1400 ש”ח

 פגישת סטיילינג אישי לגברים

שיחה של שעה בבית קפה + שעה ביחד בבוטיק על מנת למדוד ולראות איך החוקיות עובדת בשטח. כי חשוב לי שתדע: מה סגנון הלבוש המתאים בשבילך, איך הארון הבגדים שלך צריך להיראות על מנת להתחיל ליהנות בבוקר, מהם הבגדים שכדאי לך לקנות ע”פ מבנה גופך. וגם, המלצות על חנויות וטיפים אישיים שיעזרו לך בחיים האופנתיים.

מחיר: 800 ש”ח

תתקשרו או תשלחו מייל לבירורים
על מחירים ואופציות לסטיילינג אישי
טלפון: 052-2870252
paulitala@gmail.com

 

 

שלחו לי הודעה