אימהות בסטייל – איך להצליח לשלב בין כללי ההווה לבין כללי העבר: הלייף סטייל החדש

את כבר לא ילדה, ילדת לא מזמן, את בחופשת לידה. חופשה זה לא. את עובדת קשה, ישנה מעט ושגרת החיים שלך אולי מספקת אך לא מעניינת במיוחד. דברים קורים בחוץ ואת לא חלק מהעולם, הזמן נעצר, המציאות השתנתה. קצת הלכת לאיבוד, הזמן הפנוי שלך הפך לאפסי ומה שהיה אמור להיות זמני נמשך יותר מדי זמן. יש דברים שיכולים לעזור לך להחזיר את השליטה לידיים שלך ולהיות אמא קולית (למה לא?) ומעודכנת מבלי לוותר על הורות טוטלית ושמחה.

10 טיפים אפנתיים לאמא המודרנית:

1. זרקי את כל הבגדים הישנים מתקופת ההיריון (את כוווולם). קני מלתחה חדשה, מצומצמת ומעודכנת פעם בעונה. תעניקי לעצמך מתנה מיוחדת שתעזור לך להתחדש ולהרגיש מעולה: יום קניות עם סטייליסטית אישית צמודה.

סטיילינג אישי לאמא המודרנית 1 הריון

2. קני לך תיק עור ענק ויפה לטיולים בעיר. “גיטה באגס” זה פסה.

סטיילינג אישי לאמא המודרנית 2 הריון

3. החליפי את ה- havaianas מגומי ל-tkees: יותר נוחות, יותר יפות ועולות כמעט אותו הדבר.

tkees

4. נסי מראה נוח חדש: במקום שמלת מעטפת כחולה מלייקרה, נסי ג’ינס בוייפרנד, טי שרט  וכובע מגניב.

5. משקפי שמש גדולים, כהים ואפנתיים זה MUST על מנת להסתיר את סימני הלילות הלבנים.

סטיילינג אישי לאמא המודרנית 3 הריון

6. חודש אחרי הלידה, תסתפרי! לכי לספר טוב וחדש ותתחדשי בתספורת מרעננת ומעודכנת.

סטיילינג אישי לאמא המודרנית 4 הריון

7. גם אם בעבר לא נהגת להתאפר, תאמיני לי, זה הזמן להתחיל. קונסילר, מייקאפ, מסקרה, סומק וליפסטיק יישנו לך את החיים (בערך…).

איפור מושלם

8. פעם בחודש, תתפנקי במני-פדי. ולא, אין להביא את העגלה אתך. זה זמן בשבילך, זמן לטיפוח עצמי, זמן להירגע ולהוסיף קצת צבע וברק לחיים.

פדיקור

9. פעם בחודש, צאי לבלות עם חברות בערב. למרות העייפות, למרות שלא בא לך להתלבש, למרות הדאגות ולמרות רגשי האשמה הלא מוצדקים. אין דבר יותר משחרר ומאפס מכוס יין בבר אפלולי עם חברות טובות.

מסיבת בנות

10. חפשי לעשות דברים שעושים לך טוב: ספורט, כתיבה, קריירה חדשה, חוג חדש, להוריד ולשמוע מוסיקה חדשה ועדכנית, וכו’. האושר שלך זה האושר של הילדים שלך גם. הנוסחה הזו עובדת בשני הכיוונים, לא לשכוח!

שינוי בחיים לאחר לידה