במסיבת החתונה ישנם אנשים חשובים נוספים מלבד הכלה סטיילינג לכלה.  שירותים של סטייליסט אישי מומלץ בעיקר לאם הכלה ומשפחתיה

חתונה היא ללא ספק אירוע של פעם בחיים, פורים נוצץ למבוגרים, נשף השנה בארמון הממלכה. אנשי החצר מוזמנים למשתה גרנדיוזי בו יוכלו להיות עדים לסוף הטוב, לחלוק עם אנשי המלוכה רגע של אושר מוחשי. נסיכה ונסיך נפגשו למרות מורכבות החיים ומצאו אחת את השני. ללא ספק סיבה למסיבה. העלמה המאושרת מתנפלת על ארגון האירוע בשיא המרץ. חיפוש שמלת הנשף הלבנה והיפה ביותר הוא הפרויקט המשפחתי העיקרי. משימה לא קלה מוטלת עליה אך בליבה של הנסיכה שמלת החלומות קיימת כבר מזמן. החלטות מתקבלות במהירות, פרטים רבים יש לסדר, ההפקה היא טוטאלית ומחושבת היטב.

אם הכלה היא הנסיכה, אמא שלה היא המלכה: אז למה להיראות כמו העוזרת?

לפעמים תוך כדי סופת טורנדו נוצצת זו, משפחת המלוכה הולכת לאיבוד. מסיבת החתונה היא גם (ובעיקר) אירוע של ההורים, של אמא ואבא. רוב המוזמנים יהיו אורחי כבוד שלהם, חברים קרובים, מכרים של שנים. אז למה שמלת המלכה תמיד נראית כטעות של הרגע האחרון? בד כבד ולא מתאים, צבע מוזר, גוון משונה וגזרה לא מחמיאה למבנה הגוף המלכותי. סטיילינג גרוע הוא נפוץ: תסרוקות מיושנות, גוון שיער חדש ואדמדם, איפור מוגזם או מינימליסטי להפליא, אביזרים לא קשורים, עומס יתר או דלות מדכאת.

המלכה מייצגת את המשפחה, מקבלת ומארחת את האורחים. היא צריכה להיראות במיטבה, לשדר ביטחון ל”אנשי החצר”, לעורר קינאה והערצה בו זמנית. להרגיש הכי טוב ולהיראות מושלם. הרי, מדובר בסגירת מעגל, בסוף ובהתחלה חדשה, ברגע של אושר ונחת. בגדי המלכה והמשפחה המלכותית חייבים לשקף בצורה אופנתית ואמנותית את הדברים הללו.

זה עובד בהוליווד, למה שלא נאמץ גם?

מסיבת החתונה היא השטיח האדום ההוליוודי הפרטי של כל משפחה לא רק של הכלה. הכלה ומשפחתה מככבים, מדגמנים, ומצטלמים. צלמי פפרצי מחפשים אותם, רודפים אחריהם, מנצלים כל הזדמנות לתפוש זווית אחרת של בעלי השמחה. כוכבי הוליווד משקיעים ימים ולילות בתכנון השטיח האדום. וכמובן הם לא עושים את זה לבד. רוב הכוכבים מבינים שלהיות שחקן טוב לא מקנה לך טעם משובח. אופנה היא גם תחום אמנותי אך שונה ובעל כללים אחרים. להיעזר באיש מקצוע, בסטייליסט אישי, זה חכם והכרחי במעמד כה חשוב.

סטייליסטים רבים עובדים קשה על מנת ליצור את המראה המושלם ללקוח ברגע חשוב זה וכל לקוח הוא הכי חשוב בעולם. הסטייליסט הוא הדובר והעוזר האישי. ברוב המקרים הוא גם החבר הטוב, הפסיכולוג ועוגן בזמן הסערה. סטייליסט אישי טוב יודע בעל פה את הקולקציות החשובות בזמן אמת, בקיא בטרנדים עכשוויים ועתידיים, מכיר מעצבים באופן אישי, מזהה בשנייה מבני גוף שונים ויודע להתאים צבעים לפי גוון העור וצבע השיער. סטייליסט אישי טוב חייב להיות מעודכן בתחומים רבים, לדעת לקשר בין האמנויות, להיות מסוגל לזהות כישרון גם בדברים הכי בנאלים, להסתכל תמיד על הקומפוזיציה הכללית דרך הפרטים הקטנים. הוא מסתכל אחרת, הוא רואה אחרת.

משפחת הכלה הם כוכבי הוליווד ללילה אחת וזאת הזדמנות של פעם בחיים. להיעזר בסטייליסט זה הדבר השפוי והמומלץ על מנת להפוך את מסיבת החתונה לזיכרון אישי של יופי מושלם. למלכה יש הזדמנות להיראות מדהים ולקנות לעצמה שמלת ערב יפיפיה. ולשמחתה, היא לא צריכה להיות לבנה.

הכלות היפות בפרסי האוסקר 2016

סטיילינג לכלה

סטיילינג לכלה

סטיילינג לכלה

האמהות שלהן, בהופעה מיושנת במיוחד, הגיעו גם למסיבה

סטיילינג לכלה

סטיילינג לכלה

סטיילינג לכלה