להיות סטייליסטית אישית: חוויות והרהורים לאחר עשור

 

לפני 10 שנים התחלתי לעבוד כסטייליסטית אישית. סיימתי  את לימודי בשנקר והתחלתי לעבוד בחברת אופנה כמנהלת סטודיו וסטייליסטית החברה. משם, לאחר שנתיים, יצאתי לדרך עצמאית. השנה מלאו לי 10 שנים כסטייליסטית אישית ללקוחות פרטיים. בשנים הללו, הכרתי מאות נשים וגברים, כל אחד יחיד במינו. הייתה לי (ויש לי) את הזכות להכיר אנשים מדהימים שתורמים לחברה בצורה בלתי רגילה. אנשים מיוחדים שמגנים על חלשים, מצילים חיים, מנהלים חברות בצורה אנושית ועם הרבה חמלה, עוזרים לזולת, מגדלים את ילדיהם עם ערכים ראויים, מרפאים את הנפש והגוף, תורמים לבניית עולם טוב יותר…אני אשכרה מכירה כאלה אנשים באופן אישי…

הלקוחות שלי, הגיעו אלי מסיבות שונות. אך כולם כאחד חיפשו שינוי פנימי וחיצוני. אני מאמינה שסטיילינג אישי הוא כלי חיוני ונהדר על מנת להניע תהליכים אחרים בחיים, שנותן “פוש” הכרחי לקידום אישי בתחומים השונים. זו הסיבה העיקרית להיותי סטייליסטית: אני אוהבת לעזור לאנשים, לעזור להם להרגיש טוב יותר עם עצמם, לעזור להם למצוא את הדרך שאבדה מתישהו, לעזור להם להחזיר לעצמם את השליטה על החיים האישיים והמקצועיים. יש פאן טיפולי בסטיילינג אישי וחשוב מאוד לאהוב ולכבד את הקשרים שנבנים במהלך המפגשים. אני סטייליסטית אישית כי יש לי את הכישורים, את העין החדה  ואת הרקע המתאים. אך בעיקר אני סטייליסטית אישית בגלל הקשר האנושי. המטרה שלי היא לעזור לכל לקוח למצוא את הסגנון האישי המתאים ללייף סטייל שלו ולעדכן אותו.  המטרה החשובה ביותר היא להכיר את הבן אדם שמולי, להבין אותו, לעזור לו להשיג את מה שהוא מחפש וצריך על מנת להחזיר לעצמו את השליטה ואת הביטחון העצמי. יש בתהליך הסטיילינג כל כך הרבה רגעים נפלאים, רגעי אושר של ממש.

אני רוצה להודות לכל האנשים המופלאים שהכרתי הודות לסטיילינג האישי, לספר להם כמה הם מעשירים את חיי, כמה אושר הם מעניקים לי, כמה חשובים הם בשבילי. אני סטייליסטית אישית כי אני מאמינה שדרך ההופעה החיצונית אנחנו גם מקרינים את העולם הפנימי שלנו, את הערך העצמי שלנו, את הכבוד שאנחנו נותנים לעצמנו. ורק ככה יכולים לבנות עולם טוב יותר.

להיות סטייליסטית אישית

להיות סטייליסטית אישית – חוויות והרהורים