טרנדים לחורף 2020-2021

 

 

 

אני יודעת, זה נשמע מוזר לדבר על אופנה וטרנדים עונתיים בזמנים משונים כאלו. יש הרגשה שהעולם שהכרנו לא קיים יותר והווירוס החדש פתח קופסת פנדורה. אני מתגעגעת לחופש, לחיים  בחוץ, לעיר תוססת, לאנשים יפים וצעירים בכל מקום, לוייב המדהים של תל אביב. ומעל הכל, אני מתגעגעת לתרבות, לקונצרט טוב, להופעה מחו”ל, לתערוכה מרגשת, לסוזן דלל ביום שישי בצהריים…תרבות היא הנפש של החברה, היא לא דבר שולי שניתן לוותר עליו. כבר חצי שנה אין בשגרה שלנו נשמה…מה כן יש? הפחדה, חרדה פיקטיבית, מניפולציות והיסטריה. אני מסרבת להיכנע לרוח התקופה, אני רוצה לחיות במקום בו חופש הוא קונספט יסודי וביטוי אמנותי הוא חובה… גם באופנה. אני רוצה להאמין שנצא בקרוב מהחושך ונוכל גם לחזור להתלבש ליום עבודה מספק ומכובד.

 

נדמה שלפני שנה עולם האופנה ידע לחזות את העתיד. מעצבים פנו לתקופות מפוארות בעבר על מנת למצוא השראה או לחלופין, פנו לטבע, למקורות, לעולם פשוט וצנוע יותר. הפעם, הטרנדים נוטים להרבה מאוד או למעט מאוד. באותה חנות אפשר למצוא חולצות עם שרוולים ענקיים מצד אחד, ומצד שני, צבעוניות טבעית ומונוכרומטיות. העיקר שיהיה נוח, נעים ולביש. בחורף הזה יש יותר שמלות ופחות חצאיות, המכנסיים  ארוכים יותר ורחבים יותר, הפעם אין הרבה פרינטים והצבעים החלקים תופסים את מקומם. העונה, הבגדים חייבים לעבוד בשבילך ולא להפך. מונוכרומטיות, בדים וטקסטורות נעימות זה העיקר.

 

באופן אישי,אני מאוד מתחברת לצבעי אדמה, לבדים נעימים ונשפכים, לפשטות מתוחכמת, לשילוב בין יקר וזול. זה בסדר להשקיע בחגורה של מעצב על ולשלב אותה באאוטפיט של מנגו או זארה. ברשימת הקניות החורפית שלי יש חגורה אחת, מעיל צמר בצבע קאמל, צעיף סקנדינבי, מגפונים שוודים, חולצת משי, ג’ינס ישר וגבוה, בלייזר מקטיפה, שרשרת זהב עבה, תיק ירוק ומשקפי שמש של טיירי לסרי. רק שתהיה לנו הזדמנות ללבוש את הכל לאנשהו. אתמול התחיל הסתיו…אז בינתיים, קצת מידע על טרנדים של החורף המתקרב, בתקווה שעד אז, נהיה במקום טוב יותר.

 

טרנדים לחורף 2020 – מיי טופ 10

 

שרוולים דרמטיים

 

טרנדים חורף 2020

 

 

בוהמיין שיק

 

טרנדים חורף 2020

 

ג’ינסים ישרים

 

 

טרנדים חורף 2020

 

שכמיות

 

 

טרנדים חורף 2020

 

מעילים ארוכים מעור

 

טרנדים חורף 2020

 

 אאוטפיט מונוכרומטי

 

טרנדים חורף 2020

 

שכבות של עור

טרנדים חורף 2020

 שנות ה70 וכל הקולקציה המדהימה של סלין 

 

טרנדים חורף 2020

 

mini check

טרנדים חורף 2020

צ’אנקי בוטס

טרנדים חורף 2020