סטיילינג לקניות אונליין

הקניות הכי הטובות אני עושה דווקא אונליין. יש אתרים קבועים שאני אוהבת ושתמיד נותנים לי מענה מידי לפרטי בייסיק ולפרטי אופנה מושקעים יותר.  באתרים אלו אני חוקרת, בודקת, מחפשת וכמעט תמיד מוצאת פרטים מיוחדים של מעצבים בינלאומיים שאני אוהבת במיוחד. צברתי ניסיון ואני יודעת מה לקנות, איפה, איזה גזרות מתאימות לי…וגם מה חסר לי בארון ואיזה טרנד עונתי אני רוצה לאמץ…מה שטוב לי, טוב גם ללקוחות שלי…בא לי לחלוק אתם את החוויה.

סטיילינג אישי הוא תהליך מורכב שבדרך כלל לא קשור רק לבגדים. הרבה פעמים מדובר בתהליך  עמוק יותר, פסיכולוגי, אשר כולל הנעת תהליכים מתוך רצון לשינוי. הרבה פעמים קניות בחנויות ובקניונים יכולות לגרום למתח, לירידה בביטחון העצמי ואפילו לדיכאון. החשיפה האישית מול המראה ומול אנשים זרים, חוסר היכולת להחליט, מביאים, בסופו של דבר, לחוסר סבלנות ותסכול. התהליך הופך לסיוט ולא מביא שום תוצאה (אין הנאה ואין פתרון לבעיה). קניות אונליין אולי פחות חושפניות, אך גם קניות כאלה מומלץ לעשות עם סטייליסטית אישית בעלת ניסיון רב בתחום ומאות לקוחות מרוצות.

:סטיילינג לקניות אונליין בשלושה מפגשים

סידור ארון מהיר בביתך כדי לקבוע מה יש ומה חסר לך בארון, להגדיר את הסטיילינג האישי שלך, לבנות מלתחה טובה הכוללת לבנים נכונים, פרטי בייסיק טובים, פרטי אופנה, נעלי חורף וקיץ, איפור מעודכן, לאקים יפים, אביזרים מגניבים וכו’. בסוף הסידור, מכינות יחד רשימת קניות ומגדירות תקציב לקניות אונליין.

 קניות אונליין באתרים נבחרים ע”פ הצרכים, התקציב והסגנון האישי שלך, הסבר מעמיק ולמידת התהליך.

 מדידות, הרכבת לוקים וסטיילינג אישי עם הבגדים והאביזרים החדשים והישנים.

הערך המוסף של התהליך חשוב לי כמו התהליך עצמו. אני רוצה שתלמדי לעשות קניות נכונות לבד; שתדעי איך לקנות בתקופות טובות; שתחזירי מה שלא מתאים ותשאירי רק מה שטוב לך; שלא תפחדי ממושגים כמו איביי ופייפל ושתלמדי איך ניתן להוזיל באופן משמעותי את מחיר הקניות, מבלי להתפשר על איכות ותחכום.

מזמינה אותך להיות חלק מהעולם העכשווי ולקנות בפריז או בלונדון עם סטייליסטית אישית צמודה מבלי לצאת מהבית!

מחיר: 3100 ש”ח