בחזרה לשגרה: למה סטיילינג אישי חיוני עכשיו יותר מתמיד?

החיים של כולנו השתנו בעקבות חודשיים של הסגר. חווינו סוג של טראומה שעד עכשיו ממשיכה להשפיע. וירוס קטלני שתוקף את כל העולם בבת אחת זה לא צחוק. סיוט לא צפוי מראש שהתגשם בפתאומיות. בחודשיים האלו נאלצנו לשנות את כל ההרגלים שלנו, את התקשורת הבן אישית, את השגרה בבית ובעבודה.

אני השתדלתי להרחיק את החרדה וסירבתי להיכנע לחדשות המפחידות האין סופיות. גיליתי את היוגה, התחלתי לבשל, ביליתי עם הבת שלי שעות איכותיות, עבדתי עם לקוחות דרך זום, שמעתי מלא מוסיקה חדשה, דיברתי המון עם משפחתי המתגוררת בברצלונה וליוויתי את אחותי שהייתה חולת קורונה בספרד במשך 12 ימים רצופים (היא הבריאה לחלוטין, זו הייתה “שפעת” מאוד ארוכה שהתפתחה בצורה מוזרה).

רק בשבוע האחרון מתחילים לראות את האור ולהרגיש את החופש. בתי קפה פתוחים, חנויות, אנשי מקצוע עובדים וחופש התנועה מסמנים התפתחות חיובית לכיוון נורמליזציה של השגרה ושל החברה. דברים שהיו מובנים מאליהם כבר לא כאלה, והטקסים הקטנים והבנאליים של החיים של כולנו הופכים פתאום לקסומים. השבוע ביקרתי בחנויות אופנה ועיצוב, נשמתי דרך המסכה קצת גלאם ויופי, התבוננתי בפרטי לבוש יפים, נגעתי בבדים נעימים, שתיתי קפה עם מעצבות ובעלות חנויות והתעדכנו במה שהיה, מה שיש ומה שיהיה בקרוב. התנתקתי לרגע מהמצב וזה עשה לי טוב

על מנת להחזיר את השליטה על החיים שלנו, חייבים להיזכר מי היינו לפני שכל זה קרה…ואולי לעשות רוויזיה לחיים. אם רוצים לנער לאט לאט את החרדה והפחד, חייבים לקחת פיקוד על החיים ולסמוך על עצמנו. דרך מוצלחת לעשות זאת היא למצוא אנשי מקצוע שיתנו הכוונה וביטחון במקומות שאולי אנחנו פחות טובים בהם. אני סבורה שסטיילינג אישי אף פעם לא קשור רק לבגדים. זו רק נקודה חיונית כדי להניע תהליכים אחרים…זה תהליך למשהו טוב יותר, לשינוי בונה, לשליטה. כי להיות מעודכן ולהרגיש נהדר זה חיוני במיוחד עכשיו.

 אלו כמה טיפים על מנת להרגיש נהדר

מספרה זה “חובה” על מנת להתחיל להרגיש נהדר

פדיקור אולי? קצת נעים ברגליים וריח טוב

לקנות קפה בחוץ…פיינאלי

 

להמשיך את שגרת הספורט שהתחלנו בהסגר

לצאת לקניות פרטי קיץ בסיסיים: להתחדש במלתחה חדשה ומושלמת לכבוד החיים. הייתי מתחילה את הקניות בג’ינס לבן רפוי, מכנסיים מבד נשפך, טי שרט בהיר, שמלה קלילה, סנדלים מגניבים, משקפי שמש עדכניים ותכשיט מושלם. אלו פריטים שיתנו את הבוסט שכולנו צריכים עכשיו