ייעוץ סטיילינג אישי

ייעוץ סטיילינג אישי בשלושה מפגשים: השינוי האמתי הוא בידיים שלך


סדנת סטיילינג אישי מתחילה בפגישת היכרות ללא התחייבות בבית קפה נעים. חייבות לדבר ולהכיר. חשוב לי לדעת מי את, למה הגעת על סדנת סטיילינג אישי דווקא עכשיו, מה הלייף סטייל שלך, מה את אוהבת לעשות, מה את אוהבת ללבוש, מה חסר לך ובעיקר, איך אני יכולה לעזור לך להרגיש שלמה עם עצמך. זו שיחה חשובה ואינטימית, צעד קטן וראשוני מתוך סדנת סטיילינג שייקח אותנו לשינוי גדול ועצמתי. אנחנו מסכמות יחד את הדרך ואת המועד לתחילת סדנת הסטיילינג.

הפגישה הבאה תערך בביתך. סדנת סטיילינג אישי מתחילה בהרצאה של שעה על מבנה גוף, גזרות מתאימות וצבעוניות שמתאימה רק לך. חשוב לי מאוד שלתהליך יהיה ערך מוסף, שתלמדי, שתפנימי מושגים חדשים ומידע חיוני להלבשה נכונה ועכשווית. לאחר מכן, מודדות את כל הארון ומחלקות אותו לארבעה קבוצות… הפתעה! בסוף היום, כשהארון נקי ומסודר, מכינות יחד רשימת קניות טובה ומדויקת של פרטי חובה החסרים לך בארון.

הפגישה השלישית של סדנת הסטיילינג מוקדשת לקניות. יום שלם יחד ברחבי העיר. אקח אותך לחנויות שנבחרו בקפידה בשבילך. רק להביא בגדים נוחים, לבנים מתאימים והרבה מצב רוח למדידות וקניות. אל דאגה ואל פחד! זה יום כיף אחד גדול והתוצאות מדהימות. סטיילינג אישי הוא תהליך כוללני. אנחנו נגדיר את סגנון הלבוש המתאים לך ואת הבגדים בגזרות הנכונות. בנוסף, תקבלי ייעוץ לגבי שיער, איפור וגם טיפים לאימוץ טרנדים והמלצות לעדכון המראה והמלתחה.

2300 ש”ח.

התוצאה:Totally makeover

February 17, 2013

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *