סטיילינג מהיר: סטיילינג ביום אחד

סדנת סטיילינג ביום אחד לבעלות טעם טוב ומעט זמן לבזבז


לפעמים שינוי גדול דורש זמן לעיכול וקבלה. לכן, ניתן להתחיל את השינוי בקצב איטי יותר, בפגישה אחד בלבד, ביום סטיילינג מהיר. ביום סטיילינג מהיר הצרכים המדויקים של הלקוחה הם המרכז. סדנת סטיילינג ביום אחד זה תהליך רציני בו מתרכזים בדברים הכי חשבים והאישיים שלך. את יכולה לבחור בין סטיילינג ביום אחד מרוכז בביתך לבין יום קניות מלא עם סטייליסטית אישית צמודה.

סטיילינג ביום אחד- סטיילינג אישי בבית 

סדנת סטיילינג אישי בביתך מתחילה בהרצאה של שעה על מבנה גוף, גזרות מתאימות וצבעוניות שמתאימה רק לך. חשוב לי מאוד שלתהליך יהיה ערך מוסף, שתלמדי, שתפנימי מושגים חדשים ומידע חיוני להלבשה נכונה ועכשווית. לאחר מכן, מודדות את כל הארון ומחלקות אותו לארבעה קבוצות… הפתעה! בסוף היום, כשהארון נקי ומסודר, מכינות יחד רשימת קניות טובה ומדויקת של פרטי חובה החסרים לך בארון. כך תהיי מוכנה לשלב הבא. סטיילינג מהיר והכרחי על מנת להתחיל את השינוי בצורה נכונה ומסודרת.

1200 ש”ח

סטיילינג ביום אחד- יום קניות מרוכז

ביום קניות מרוכז, נפגש מוקדם בבוקר בבית קפה ונכין יחד רשימת קניות מדויקת. ואז, אנחנו יוצאות לקניות! יום שלם יחד ברחבי העיר. אקח אותך לחנויות שנבחרו בקפידה בשבילך. רק להביא בגדים נוחים, לבנים מתאימים והרבה מצב רוח למדידות וקניות. אל דאגה ואל פחד! זה יום כיף אחד גדול והתוצאות מדהימות. סטיילינג אישי הוא תהליך כוללני. אנחנו נגדיר את סגנון הלבוש המתאים לך ואת הבגדים בגזרות הנכונות. בנוסף, תקבלי ייעוץ לגבי שיער, איפור וגם טיפים לאימוץ טרנדים והמלצות לעדכון המראה והמלתחה. שש שעות של קניות מרוכזות עם סטייליסטית אישית צמודה. סטיילינג מהיר למתקדמות שרוצות לשנות את הארון ואת החיים האפנתיים כאן ועכשיו.

1200 ש”ח

February 17, 2013

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *