הדרך שלי : MY CV

שמי פאולה לטרובסקי. נולדתי באורוגוואי, אני חייה בישראל 22 שנה ובתל אביב קרוב לעשור.

אופנה וסטיילינג לא הייתה הבחירה הראשונה שלי בחיים, אלא אמנות. אחרי שנים בעולם האומנות, כולל לימודים באוניברסיטה העברית, ביאנלות לאמנות ופסטיבלים רבים, חיפשתי מקום דינאמי, עסקי, עדכני יותר. למדתי סטיילינג להפקות אופנה וסטיילינג אישי בשנקר ומאז אני עובדת בתור סטייליסטית אישית, מארגנת קורסי סטיילינג, נותנת ייעוץ סטיילינג בחנויות, מבקרת מעצבים, מתעדכנת באופן קבוע, מסדרת ארונות, מטיילת בעיר ועושה הרבה קניות.

להיות סטייליסטית אישית:

בשבילי להיות סטייליסטית אישית זה ייעוד. תמיד הייתי טובה בבחירת ובהתאמת בגדים ואביזרים מיוחדים, בזיהוי סגנונות לבוש שונים וטרנדים עכשוויים. מעולם לא דמיינתי שאהבתי לסטיילינג ולאופנה תהיה יום אחד העיסוק המרכזי בחיי. בתור סטייליסטית אישית אני עוזרת לנשים ולגברים שעם הזמן איבדו קצת את הדרך ואת השליטה על חייהם. מדהים אותי לראות את תהליך הסטיילינג האישי מתרחש מול עיני במהלך סדנת הסטיילינג האישית. כמה כוח יש לשינוי חיצוני וכמה הוא יכול להשפיע ישירות על האושר הפנימי של הלקוח.

אם אני, בתור סטייליסטית אישית, יכולה להיות חלק מתחילת דרך חדשה של בן אדם, זו זכות גדולה מאין כמוה.

סטייליסטית אישית : יעוץ וסדנאות סטיילינג אישי עם הסטייליסטית פאולה לטרובסקי 052-2870252 http://www.plstyling.co.il/contact_us
© 2013