סטיילינג אישי לגברים

למה סטיילינג לגברים?


כי ג’ינס בהיר עם סנדלים תנ”כיים מעולם לא היו באופנה. כי מכנסיי ברמודה עם גרביים לא מחמיא לאף אחד. כי להתחתן בחליפה בהירה זה פשע, אלא אם כן החתונה מתרחשת באחוזה בכפר האנגלי בצהריים. כי גופייה בקיץ זה לא לכבד את עצמך. כי אופנה היא בשביל כולם, לא רק לגברים שאוהבים אסתטיקה. כי להתלבש נכון ומעודכן, זה חשוב בעולם העסקים ובחיים האישיים.

למה שלא תלמד להתלבש ביחס לגוף שלך? למה שלא תלמד מה הולך היום ומה “פסה” מזמן? למה שלא תשקיע ביום קניות מרוכז בו תוכל לעשות וי על הקניות העונתיות? למה שלא אעזור לך בסיוט הגדול שלך: קניית בגדים? למה לא לבנות מלתחה חכמה, בה כל פריט יהיה רלוונטי עבורך ולא תתלבט אף פעם? למה שלא תדע בדיוק מה ללבוש לפגישת עסקים עם לקוחות חדשים, ליום עבודה במשרד, לפגישת עסקים בחו”ל, ליציאה קלילה לבר שכונתי, לאירוע חשוב? כדאי לדעת את החוקיות, להכיר את מציאות ולהודות שגם אתה חייב להיות מעודכן על מנת להתקדם.

למרבית הגברים אין סגנון מוגדר, הלבוש הוא הכלאה בין סגנונות ישנים ומשונים. שילוב של ג’ינס כהה, חולצת טי שרט לבנה, חולצה מכופתרת ומעיל יכול להביא לתוצאות מדהימות או מדכאות ביותר. הכל תלוי בגזרה, בגוון, בבד, באביזר מפתיע ובביטחון העצמי שלך. גברים שיודעים להתלבש, שיודעים להוסיף פריט עדכני למראה הכי בייסיק, שמשקיעים קצת במראה החיצוני ושיודעים איפה לקנות, הם גברים שמכבדים את עצמם וחשוב להם לחיות בהווה, בחברה מודרנית ולהיות חלק מתהליכים עכשוויים. עולם האופנה הוא תחום אמנותי רחב וחשוב מאוד. אז למה שלא תרצה להיות חלק מהעולם הזה?

לענייננו, סטיילינג לגברים: מה אתה צריך לעשות?

    שיחת טלפון קצרה לקביעת פגישת היכרות.
    להיפגש אתי בבית קפה על מנת להכיר ולקבוע מועד ליום קניות.
    לצאת אתי לקניות : אל דאגה… אתה נכנס לתא מדידות, אני מביאה לך בגדים ויחד מרכיבים לוקים מוצלחים. במקביל, אני מלמדת אותך איך לעשות את זה לבד.

האם אתה מעז?

 

February 17, 2013

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *