סטיילינג ליום הולדת – שובר מתנה

למה סטיילינג אישי ליום הולדת?


יום הולדת זה הזדמנות מושלמת לתחילת שינויים חשובים בחיים. דרך שינוי תדמיתך והצורה שאת מציגה את עצמך, את יכולה להתחיל תהליך של שינוי כוללני יותר. ניתן לבחור בין שני מוצרים: “שובר מתנה לסטיילינג מלא”: סדנת סטיילינג אישי מלאה או “שובר מתנה לסטיילינג מהיר”: סדנת סטיילינג אישי ביום אחר.

שובר מתנה סטיילינג מלא

שובר מתנה סטיילינג מלא – סדנת סטיילינג אישית מלאה הכוללת שלושה מפגשים. אנחנו נפגשות לפגישת היכרות ללא התחייבות בבית קפה נעים. חשוב לי לדעת מי את, מה הלייף סטייל שלך, מה את אוהבת לעשות, מה את אוהבת ללבוש, מה חסר לך ובעיקר, איך אני יכולה לעזור לך להרגיש שלמה עם עצמך. זו שיחה חשובה ואינטימית, צעד קטן וראשוני לשינוי גדול ועצמתי. הפגישה הבאה תערך בביתך. סדנת סטיילינג אישית מתחילה בהרצאה של שעה על מבנה גוף, גזרות מתאימות וצבעוניות שמתאימה רק לך. חשוב לי מאוד שלתהליך יהיה ערך מוסף, שתלמדי, שתפנימי מושגים חדשים ומידע חיוני להלבשה נכונה ועכשווית. לאחר מכן, מודדות וממיינות את ארון הבגדים. בסוף היום, כשהארון נקי ומסודר, מכינות יחד רשימת קניות טובה ומדויקת של פרטי חובה החסרים לך בארון. בפגישתנו השלישית, אנחנו יוצאות לקניות. יום שלם יחד ברחבי העיר. אקח אותך לחנויות שנבחרו בקפידה בשבילך. את רק צריכה לבוא עם בגדים נוחים והרבה מצב רוח למדידות וקניות. זה יום כיף אחד גדול והתוצאות מדהימות. נא להעניק שובר מתנה סטיילינג זה לאנשים אהובים במיוחד.

2300 ש”ח

שובר מתנה סטיילינג מהיר

שובר מתנה סטיילינג מהיר – סדנת סטיילינג אישית ביום אחר. לפעמים, שינוי גדול דורש זמן לעיכול וקבלה. ניתן להתחיל את השינוי בקצב איטי יותר. כלת השמחה יכולה לבחור בין יום סטיילינג מרוכז בביתה לבין יום קניות מלא עם סטייליסטית אישית צמודה. בביתך, תקבלי מידע רב על גזרות מתאימות בשבילך, צבעוניות טובה וטיפים עכשוויים. בסוף, נסדר את הארון וננקה את אבק השנה החולפת. ביום קניות מלא, נטייל בעיר ונגיע לחנויות שנבחרו במיוחד בשבילך ליום קניות מושלם ואפקטיבי. סטיילינג ליום הולדת קצר ולעניין.

1200 ש”ח
February 17, 2013

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *