סטיילינג

סטיילינג אישי בתקופת הסייל: עכשיו זה הזמן לקניות מרוכזות עם סטייליסטית

סטיילינג אישי בתקופת הסייל: למה כדאי לצאת לקניות מרוכזות דווקא עכשיו?

שיא החורף הישראלי נראה יותר כמו אביב אירופאי. העונה הקרה לא ממש קיימת בישראל, הודות לשינוי האקלים העולמי והמיקום הגיאוגרפי שלנו. בחו”ל, תקופת הסיילים התחילה מזמן, ואצלנו לאט לאט מאמצים את הקונספט, בעיקר כי אין חורף וגם כי יש סחורה בחנויות שחייבים למכור. זו תקופת נהדרת לצאת לקניות מרוכזות עם סטייליסטית אישית, על מנת לבנות מלתחה מעולה שתשרת אותך גם בקיץ המתקרב וגם בחורף הנוכחי.

מלתחה מעולה כוללת הרבה פרטי בייסיק ומעט פרטי אופנה. רוב האנשים, לא באמת יודעים מה מתאים להם, מה הן הגזרות המעודכנות, מה מתאים למבנה גוף שלהם, מה הצבעוניות הטובה בשבילם, מה הם הטרנדים העונתיים, איך קוראים לסגנון שהם אוהבים. וזה בסדר, לא אמורים לדעת את זה. אבל המוטיב שחוזר על עצמו בסביבות גיל 30, זה העובדה שיש משהו לא פתור. מה שהיה יפה פעם לא ממש מתאים עכשיו. הגוף משתנה, השיער משתנה, הלייף סטייל משתנה, הצרכים משתנים. לפעמים זה מבלבל, לפעמים זה מתסכל, לפעמים זה מקשה. סטיילינג הוא תהליך כוללני, שלא קשור רק לבגדים. הפאן הטיפולי של התהליך הוא חשוב, יש משהו משחרר בלעשות סדר בארון, בלזרוק בגדים ישנים, בלעשות סדר בבית ובמוח.

כשיוצאים לקניות מרוכזות עם איש מקצוע, עם רשימה מדויקת, תקציב מוגדר ומטרה ברורה, זה מקל ומשחרר. כשמודדים בגדים חדשים וטובים, מיד רואים מה שרצית לראות בבית ולא הצלחת, את האני בשיאו, את הגוף במיטבו, את הקומפוזיציה שעובדת כמו קסם. זו נוסחה שחייבים ללמוד אותה ולזה, חייבים מורה שתלמד את הכללים ואת החוקיות. אני מאמינה שסטיילינג אישי הוא כלי נהדר על מנת להחזיר את השליטה העצמית לחיים ולגלות את האני החדש, המתאים לכאן ועכשיו שלך.

 

מה כדאי לקנות עכשיו בסייל (ב50 % הנחה):

מעיל צמר

מגפונים

סניקרס מגניבים

סוודר קשמיר יפה בצבע ניטרלי

 

חולצות בייסיק עם שרוול ארוך

חצאית פליסה

 

מכנסיים מחויטים

 

ג’ינס כהה

 

 

ז’קט ג’ינס

ז’קט עור

 

צעיף יפה

חולצת משי