?סדנת סטיילינג אישי: איך זה עובד

סדנת סטיילינג אישי מתחילה בפגישת היכרות. חייבות לדבר ולהכיר. חשוב לי לדעת מי את, למה הגעת לסדנת סטיילינג אישי דווקא עכשיו, מה הלייף סטייל שלך, מה את אוהבת לעשות, מה את אוהבת ללבוש, מה חסר לך ובעיקר, איך אני יכולה לעזור לך להרגיש שלמה עם עצמך. זו שיחה חשובה ואינטימית, צעד קטן וראשוני מתוך סדנת סטיילינג שייקח אותנו לשינוי גדול ועצמתי.

franceoldcoffee

הפגישה הבאה תערך בביתך. סדנת סטיילינג אישי מתחילה בהרצאה של שעה על מבנה גוף, גזרות מתאימות וצבעוניות שמתאימה רק לך. חשוב לי מאוד שלתהליך יהיה ערך מוסף, שתלמדי, שתפנימי מושגים חדשים ומידע חיוני להלבשה נכונה ועכשווית. לאחר מכן, מודדות את כל הארון. בסוף היום, כשהארון נקי ומסודר, נכין ביחד רשימת קניות טובה ומדויקת של פרטי חובה החסרים לך בארון.

1

הפגישה השלישית של סדנת הסטיילינג מוקדשת לקניות. יום שלם יחד ברחבי העיר. אקח אותך לחנויות שנבחרו בקפידה בשבילך. רק להביא בגדים נוחים, לבנים מתאימים והרבה מצב רוח למדידות וקניות. אל דאגה ואל פחד! זה יום כיף אחד גדול והתוצאות מדהימות.

סדנת סטיילינג אישי: יום קניות מרוכז עם סופי

ככה ההתחלנו…

3

קודם כל התאפרנו…

make up

וככה המשכנו ביום קניות מדהים…

6

8

 5

סטיילינג אישי הוא תהליך כוללני. אנחנו נגדיר את סגנון הלבוש המתאים לך ואת הבגדים בגזרות הנכונות. בנוסף, תקבלי ייעוץ לגבי שיער, איפור וגם טיפים לאימוץ טרנדים והמלצות לעדכון המראה והמלתחה.

9

IMG_1522

IMG_1649

התוצאות מדהימות…

תודה לסופי המקסימה!

מאת: פאולה לטרובסקי – סטייליסטית אישית.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *