23/03 2018

בגדי קיץ 2018: טיפים אפנתיים שכדי לאמץ

קיץ 2018: הכנת המלתחה.

מאת: פאולה לטרובסקי-סטייליסטית אישית.

כמו בכל שנה, הקיץ אצלנו מגיע לפני הזמן. חם בחוץ פתאום, הבגדים לקיץ והקולקציות עוד לא הגיעו לחנויות ותקופת הביניים השנה תהיה כנראה קצרה יותר. עוד מעט נגמר החשק להשקיע בבגדי חורף והמעצבים המקומיים מטפטפים פרטי אביב בקפדנות ובחשש. הרשתות הגדולות משקיעות בקולקציית אביב (או חורף קל אולי) שאינה רלוונטית בארץ כל כך.

באופן עקרוני, הטרנדים חדשים משקפים שינויים חברתיים, כלכליים ואופנתיים, אבל: האם כל טרנד הוא בשבילך? למי נועדו הטרנדים? מתי כדאי לך לאמץ טרנד חדש? לפני שאת מסתערת על החנויות בחיפוש פריט מויניל או בצבע פסטל, קחי נשימה עמוקה ותחשבי: האם לפריט האופנתי הזה ברוח הטרנדים לקיץ 2018 יש מקום בארון הקיצי שלך? האם יש לך מלתחה קיצית בסיסית ומעודכנת? אם מחר שוב הטמפרטורה תגיע ל- 27 מעלות (טפו טפו) : יש לך מה ללבוש? האם יש לך בגדים לקיץ משנה שעברה רלוונטיים שנראים טוב ושבא לך ללבוש?

ארון עונתי טוב כולל בעיקר פריטי בייסיק ומעט פריטי אופנה. מלתחה חכמה כוללת רק פרטים שאת לובשת, המתאימים לך בגזרה ובצבע. בנוסף, הארון שלך חייב לדבר בשפה אחידה, הסגנון שלך חייב להיות ברור ומוגדר. איך בונים מלתחה כזאת? יוצאים ליום קניות מרוכז עם סטייליסטית אישית ובונים אותו בחכמה, בתקציב מוגדר מראש ועם רשימת קניות ברורה ותמציתית.

בינתיים, כמה טיפים אופנתיים בסיביים שכדי לאמץ כל קיץ מחדש:

יש שלושה מצבים שמאפשרים לנעול havaianas (כפכפי אצבע מגומי שעולים 80 ש”ח): אם את הולכת לים, אם את עושה ספונג’ה או אם את ממהרת לקחת את הילד מהגן ועברת בבית כדי להוריד את בגדי עבודה.

בחרי ללבוש סנדלים: בקיץ יש מבחר גדול של סנדלים נמוכים יפים שבטוח יקפיצו את האאוטפיט שלך.

אמצי בגדים עם אחוזי לייקרה נמוכים. בדים אורגנים ונושמים הם הרבה יותר רלוונטיים לקיץ הישראלי. אפשר פשוט להוציא את המילה לייקרה מהלקסיקון מבחינתי.

בחרי גוונים שמתאימים לצבע עורך. אל תשכחי לקחת בחשבון את השיזוף.

אספי את השיער בצורה יפה ומעודכנת. קוקו נמוך ושביל באמצע לא מחמיא כמעט לאף אחת.

קני משקפי שמש חדשים. זה האביזר של הקיץ פר אקסלנס.

בחרי באיפור טבעי ולא כבד, אבל אל תוותרי עליו בקיץ.

פסים רוחביים בכחול ולבן או שחור ולבן…תרגישי מינימום פריזאית או בהפלגה לאנשהו. תמיד אופנתי.

נא לבחור בקפדנות בגד ים: צבע חלק, בד טוב וחזק, וגזרה מושלמת. אם את מתכוונת לבלות כל הקיץ בים, אפשר לקנות עוד אחד צבעוני.

בתקווה שהקיץ נראה ככה ונרגיש ככה בתל אביב….

כתוב תגובה לפוסט

(לא תפורסם)

סטייליסטית אישית : יעוץ וסדנאות סטיילינג אישי עם הסטייליסטית פאולה לטרובסקי 052-2870252 http://www.plstyling.co.il/contact_us
© 2013